Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Всесвітній день поезії відзначали і в Новгород-Сіверському медичному училищі

Автор Н.Скляренко

21 березня - Всесвітній день поезії. Поезія надихає, спонукає до певних дій, торкається найпотаємніших струн людської душі. Пишуть вірші в Новгород-Сіверському медичному училищі не лише студенти, але й викладачі. Сьогодні нам випала нагода з ними поспілкуватися. Конкурси читців, поетичні вітальні і інші заходи вже давно стали традиційними в Новгород-Сіверському медичному училищі.

 

 

Дух поезії тут присутній скрізь і сприяють цьому перш за все викладачі, бо самі пишуть поетичні твори. Складні часи, що переживають зараз всі українці, зокрема криваві події на сході держави, не залишили байдужими майбутніх медиків. Серед творів студентів і вірші про події, що відбувались на майдані. Всі юні поети зізнаються, що здебільшого пишуть коли якісь трагічні події трапляються в особистому житті, чи просто не можуть не римувати, якщо в Україні йде неоголошена війна. Деколи виникають роздуми про сутність людського життя.

 

Юлія Пастернак - студентка Н.-Сіверського медичного училища: "Я зареєстрована на сайті в поезії, і там був конкурс, конкурс на осінню тематику. Я написала вірш, і мій вірш був обраний і надрукованих у журналі "Чорнильна хвиля" цей журнал в Закарпатті".

Студенти медики є активними учасниками різноманітних поетичних конкурсів, що проходять не лише на рівні району, але й країни. Деякі вже друкувалися в українських періодичних виданнях, тож залишається лише побажати юним талантам натхнення і достойних поціновувачів їх творчості.

f t g