Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Міські мости почали ремонтувати

Автор Н.Даценко

Ремонт мостівМіські мости почали ремонтувати. На одному, що з'єднує вулицю Весняна з центром міста, вже виконано частину робіт: залатали сходи, замінили залізні ділянки, що поїла іржа.   Міст, що веде на вулицю Щорса, ще чекає ремонту.

Отвори, що проїла іржа, робили міст просто небезпечним для того, хто не знав карту, так би мовити, дірок і ризикнув у темну пору скоротити шлях з центру міста додому. Наразі пастки для ніг заварили, сходи вже не чекають на свою жертву.

 

Любов - мешканка міста: "На сходах зараз планки наварені, краще стало, дитину не страшно пускати. Спасибі."

На жаль, дірки - не єдина проблема, фундамент опори на розвилці вже геть зруйнований.

Сергій Пунтус - міський голова: "Там вже настільки зруйнований фундамент, що вже тримається на коренях. Але поки що це не вирішимо, а  робитимемо, коли сяде грунт. Міст, можна сказати, в аварійному стані."

Не тільки час руйнує металеві конструкції, а й ті, у кого руки сверблять. Хтось, м'яко кажучи, не дуже розумний, розплітає сітку,яка огороджує міст. Окрім вже названих ремонтних робіт, зі слів міського голови, заплановано і відновити освітлення. Але це пізніше. У другу чергу ремонтуватимуть міст, що веде до вулиці Щорса. Тут нічого нового: дірки у металевих листах, порожні ліхтарі.

Олександра Воїнова - мешканка міста: "Треба листи класти, торік восени обіцяли, але поки що глухо."

Сергій Пунтус - міський голова: "По Щорса проблем менше, але є. Залатати дірки треба і є проблема з освітленням. Протягом 2-3 тижнів питання, пов'язані з мостами, вирішимо. І яма там є біля моста, будемо робити, щоб вона не розмивалась."

Але ці роботи перенесені ближче до літа, коли земля остаточно стане на місце.

f t g m

счетчики