Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

25 березня - День служби безпеки України

Інформація СБУЗахист національної державності, забезпечення суверенітету і територіальної цілісності, економічного, науково-технічного й оборонного потенціалу України - основні завдання, що покладаються на Управління СБУ. Крім цього, реалії сьогодення вимагають від спецслужби адекватного реагування на інші загрози національній безпеці України. 25 березня відзначається День служби безпеки України.

На разі досить гостро стоїть питання попередження, виявлення та розкриття правопорушень, пов'язаних із корупцією. Лише у минулому році за матеріалами Управління СБУ в Чернігівській області порушено 25 крімінальних справ стосовно осіб, уповноважених на виконання функцій держави. Цією ж службою проводиться активна робота щодо виявлення схем та механізмів незаконного заволодіння коштами державних підприємств, установ і бюджету. Загалом у минулому році Управлінням порушено 31 кримінальну справу у сфері захисту економічної безпеки держави. Широкий суспільний резонанс мала подія, пов'язана із викриттям Управлінням СБУ каналу постачання спеціальних технічних засобів - жучків-шпигунів. В одному з випадків зловмисник намагався реалізувати спецтехніку через Інтернет. У взаємодії з іншими правоохоронними органами здійснюються комплексні заходи, спрямовані на викриття каналів контрабандного надходження  в Україну наркотиків. За це правопорушення засуджено п'ять злочинців протягом 2010року. Також завдяки співпраці з правоохоронними органами виявляють і авторів анонімних повідомлень. Нещодавно в Чернігівській області було затримано "жартівника", який по телефону повідомив про замінування центрального ринку Чернігова та нічного клубу. Варто пам'ятати, що за подібні "жарти" законодавством передбачено значний штраф та обмеження волі до 5 років. Начальник Управління СБУ в Чернігівській області генерал-майор Валерій Кріпак привітав діючих співробітників Управління і ветеранів органів державної безпеки з професійним святом, побажав їм здоров'я, оптимізму, витримки і успіху у почесній справі служіння Батьківщині.

Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області

f t g m

счетчики