Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

У конкурсі «Учитель року-2016» у Н.-Сіверському визначили переможця

Автор Н.Захарченко

Відбувся перший міський етап Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2016" на базі гімназії № 1. Між собою змагалися представники чотирьох номінацій: англійської мови, математики, історії та захисту Вітчизни.

Конкурсанти повинні були пройти через три етапи випробувань, такі як: презентувати свій предмет і розповісти детально про нього, відповісти в тестовій формі на питання з педагогіки, психології, методики та фаху, і на останньому етапі вчителі повинні були показати майстер-клас чи довести фахову майстерність. По закінченню конкурсу, жюрі повідомили про те, що всі впорались із завданнями та перемогти може лише одна номінація. Переможницею стала Галина Коропок в номінації «Історія». Тож саме вона поїде на наступний обласний етап. Галина Євгеніївна розповідає, що вперше взяла участь в подібному конкурсі. Готуватися їй було важко через брак часу, та не дивлячись на всі труднощі, вона радить вчителям не боятися, а брати участь та показувати всю досвідченність новгород-сіверських вчителів.

 

Галина Коропок - вчитель історії Н.-Сіверської гімназії №1, переможниця І етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2016": "Не чекає і 2 етап конкурсу - обласний, тому це не тільки почесно, а вимагає ще додаткових зусиль, підготовки".

Бажаємо Галині Коропок успіхів у наступному етапі на обласному рівні і обов'язково перемоги.

f t g