Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Без перевірки димовентиляційних каналів - відключатимуть газ

Автор О.Лельотко

Димовентиляційні каналиПо два-три десятки мешканців району щодня приходять до ТОВ "Н.-Сіверська ЖЕК", аби отримати акти перевірки технічного стану димовентиляційних каналів. Потік людей збільшився після перевірок газових систем працівниками газової служби.

Останнім часом працівники ТОВ "Н.-Сіверська ЖЕК" виїжджають для перевірки технічного стану димовентиляційних каналів, майже щодня. Хоча про це мешканці району повинні були подумати заздалегідь, до початку опалювального сезону.

Павло Сташук - начальник ТОВ "Н.-Сіверська ЖЕК": "Після перевірки газової служби збільшився потік людей, адже люди раніше не розуміли, наскільки це важливо. Вибухи в Чернігівській області призвели до нещасних випадків. На сьогоднішній день є постанова, згідно з якою без акту перевірки технічного стану ДВК газові служби вимикають газ."

На сьогоднішній день більшість жителів міста вже отримали відповідні акти, інші чекають своєї черги. "Димовентиляційні канали будинків, які знаходяться на балансі житлово-експлуатаційної контори, перевіряються вчасно і неодноразово", - зазначає Павло Сташук.

Павло Сташук - начальник ТОВ "Н.-Сіверська ЖЕК": "Оптимальним варіантом є перевірка ДВК двічі на рік тому, що в весняний період часто птахи забивають канали гніздами. І це може бути вибухонебезпечним. Свої будинки ми перевіряємо 2-3 рази на рік. Постійно, планово. Найголовніше звертатися перед опалювальним сезоном, щоб бути впевненим, що не буде вибуху."

f t g m

счетчики