Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Екологічний захід "А у нас ліси небувалої краси" пройшов в Новгород-Сіверській бібліотеці для дорослих

Автор О.Філонова

День ЗемліУ неділю 20 березня Всесвітній день Землі. Щороку він відзначається в день весняного рівнодення. За традицією при проведенні дзвонить Дзвін Миру. День Землі - день міжнародних акцій за захист нашого спільного дому - планети Земля. Це свято життя, весни, радості. В цей день проводять екологічні заходи, це початок нового сезону туриських мандрівок. Екологічний захід "А у нас ліси небувалої краси" пройшов в Новгород-Сіверській бібліотеці для дорослих.

В День Землі ми привертаємо увагу до проблем взаємин людини і природи, взаємної відповідальності за майбутнє планети, говоримо про безпечне життя кожної людини. Виховна година "А у нас ліси небувалої краси" - хороша нагода поговорити про збереження одного з багатств планети - її зелених легень - лісів.

Віра Засько - інженер лісовідновлення ДП "Н.-Сіверське лісове господарство: "У грудні 2006 року асамблея ООН постановила 2011 рік признати міжнародним роком лісів. Це значить, щоб люди всієї планети задумались про те, як зберегти ліс, що робити для того, щоб ліси не зникали. Бо ліси зникають від того, що ми їх  виснажливо використовуємо, тобто більш рубаємо, чим садимо."

Віра Миколаївна розповіла юнакам та дівчатам про заплановані цьогорічні заходи, міжнародні зустрічі, спямовані на те, щоб планета не задихалася без кисню, про заходи, ініційовані Асоціацією лісового господарства України. А це - ярмарки, виставки літератури і лісогосподарської техніки, ярмарки дарів природи. Низку заходів розробило і ДП "Новгород-Сіверське лісове господарство", серед головних завдань - проведення лісокультурної кампанії, акції "Майбутнє лісу - в твоїх руках"

Віра Засько - інженер лісовідновлення ДП "Н.-Сіверське лісове господарство: "Нашому лісгоспу поставлене завдання  посадити 105 га. лісів на місцях зрубів. Віддано 35 га. земель с/г підриємств, які забур'янені. Якщо будемо використовувати ці землі, щкідники не так сильно будуть розповсюджуватися."

Ліси взяли на себе чорнобильський тягар, вони є музою для багатьох митців, але головне - це наша зелена скарбниця, і до її відновлення, лісонасадження, може сьогодні долучитися кожен.

f t g m

счетчики