Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

17 жовтня цього року вперше відзначали день Новгород-Сіверського району

Автор І.Радковець

Цього року 17 жовтня в історії Сіверської землі вперше ми відзначаємо день району. Цього дня до міського парку імені Тараса Григоровича Шевченка приїхали сільські ради. Вийшли творчі люди зі своїми поробками, зі своїми здобутками, вони прийшли поділитися своїми надбаннями та побачити інше. Хто саме, та що представлено, зараз ми і будемо з вами знайомитися та дивитися.

 

 

Морозна погода зранку не стала на заваді жителям міста та району прийти до міського парку, там для всіх діяла ярмарка-розпродаж. Показати свої вміння, вироби з продуктів зібралися люди з сіл.

Представники Кудлаівської сільради частували людей смаколиками, готувались до дня району всім селом. Все більше і більше привертала до себе увагу виставка-продаж виробів народних майстрів. Результати свого захоплення показала Тамара Мельник. Її ляльки-мотанки різної тематики можна було придбати від 25 гривень і вище. Викликала в людей інтерес робота Антоніни Юдицької. Ця художниця вже 20 років є членом клубу декоративно-прикладного мистецтва "Княжа скарбниця". Великий ярмарок сільськогосподарської продукції сільських громад презентували в міському парку імені Тараса Шевченка. Впадала в око техніка аграріїв, представники Ларинівської, Команської, Чайкинської, Печенюгівської сільських рад хвалилися врожаєм та виробами умільців села. Представники Мамекинської меліоративної станції пропонували рибу. Всю красу, яка була на виставці-продажу виробів народних майстрів, передати неможливо, кожен, хто прийшов, поринули у світ прекрасного, однак підтримати відзначення свята день району зібралося жителів небагато. Таке свято як день району цьогоріч відзначали вперше. Думка про те, щоб зробити його традиційним, кажуть представники районної влади є, однак будуть врахувати думки жителів міста та сіл району.

Неля Чугаєва - заступник голови Н-Сіверської РДА з гуманітарних питань: "Якщо свято сподобається, якщо ми почуємо відгуки від сільських громад, якщо ми почуємо відгуки позитивні від сільхозпідприємців, жителів Новгорода-Сіверського, то зрозуміло, що ми будемо це робити. Ми будемо обов'язково враховувати думку людей".

f t g