Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Україна пам’ятає своїх героїв

Автор Г.Башта

Україна пам’ятає своїх героїв. 14 жовтня у Буді-Воробївській на фасаді школи було відкрито меморіальну дошку, полеглому в бою Олегу Соломасі. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять героя, який віддав своє життя за те, щоб у нас в країні був мир.

 

 

14 жовтня у Буді-Вороб'ївській відзначали День захисника України, розпочавши це свято з концерту у місцевому будинку культури. Під час святкової програми на сцені лунали українські пісні, активну участь взяли маленькі козаки, що доводили свою звитягу та показували силу у різних конкурсах.

Проте головною подією цього дня для будо-вороб'ївців стало відкриття меморіальної дошки полеглому в бою бійцю Олегу Соломасі.

Право на відкриття меморіальної дошки було надано бойовому побратиму Олега -Сергію Клименку.

Сергій Клименко - боєць АТО: "Я вклоняюся і зараз хочу на коліна стати за те, що він загинув. Будь-ласка, хто хоче, пом'яніть його".

Подякував батькам за сина-героя та висловив їм свої співчуття і Олег Отрощенко-військовий комісар Н.-Сіверського об'єднаного військкомату.

Олег Отрощенко - військовий комісар, підполковник Н.-Сіверського ОМВК: "Ми своїх Героїв пам'ятаємо, шануємо, але коли дивишся, коли посилають туди в Донецьк і Луганськ, яких, пробачте мене за вислів, ховають і матері не знають де вони. Тяжко щось сказати, батькам дуже великі спасибі за Героя".

Голова райдержадміністрації Олена Мовчан вшанувала пам'ять Героя, поклавши до меморіалу квіти та звернувшись до всіх присутніх зі словами...

Олена Мовчан - голова Н.-Сіверської райдержадміністрації: "Ті жертви, які ми принесли, ми принесли не простих людей, ми принесли таких справжніх героїв, які гідні того, аби ми їх згадували постійно, пам'ятали і тримали у себе в серці".

Віднині образ Олега Володимировича, зображений на меморіальній дошці нагадуватиме кожному з нас про те, що цей мужній чоловік віддав своє життя, аби ми жили в мирній, незалежній країні, а його героїзм вчитиме наступні покоління таким якостям  як гідність, повага, вірність та любов до своєї Батьківщини.

f t g