Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Тарифи на квартплату для мешканців будинків, які знаходяться на балансі ТОВ "Н.-Сіверська ЖЕК", в 2011 році не будуть змінюватись

Автор О.Лельотко

ЖЕКТарифи на квартплату для мешканців будинків, які знаходяться на балансі ТОВ "Н.-Сіверська ЖЕК", в 2011 році не будуть змінюватись. На злісних боржників і надалі передаватимуть документи до суду.   Зараз жеківці займаються поточною роботою, чистять каналізації, ремонтують водопроводи. обстежують димовентиляційні канали. Цієї неділі працівники ЖКГ відзначають професійне свято.

В цьому році тарифи на комунальні послуги зростають мало не щомісяця,  але мешканці будинків, які обслуговує ТОВ "Н.-Сіверська ЖЕК", поки що можуть не турбуватись.

 

Павло Сташук - начальник ТОВ "Н.-Сіверська ЖЕК": "Підвищення тарифів на квартплату в цьому році не буде. Квартплата за одноповерховий будинок залишається 55 копійок, багатоповерховий 1 грн. 25 коп. У нас підвищився тариф лише на вивіз нечистот - 29 грн 80 коп. за метр кубічний. Квартплата за обслуговування будинків підніматись не буде."

Заборгованість по квартплаті в цьому році зменшилась,  зазначає Павло Сташук. Сплачують борги і злісні неплатники, хоча і через суд. Майже всі справи з цього приводу завершуються для ЖЕКу позитивно. Зараз працівники товариства займаються поточними роботами. Чистять каналізаційні ями, ремонтують водопроводи, обстежують димовентиляційні канали. По закінченню опалювального сезону почнуть облаштовувати будинки. По мірі надходження з міського бюджету коштів - робитимуть частково ремонти.

Павло Сташук - начальник ТОВ "Н.-Сіверська ЖЕК": "В цьому році згідно з титульним листом міськрада передбачає 50 тис. грн. Це дуже мала сума. Але, якщо вони надійдуть, то ми будемо в першу чергу робити ремонти покрівель тому, що покрівлі будинків 22-А та 9 по вулиці Вокзальна вже протягом багатьох років потребують капітального ремонту. Будемо сподіватися, що в цьому році будуть виділені кошти, і ми разом вирішимо це питання."

На сьогодняшній день в ТОВ "Н.-Сіверська ЖЕК" працює 26 чоловік, всі фахівці. Цієї неділі працівники ЖКГ відзначають професійне свято.

Павло Сташук - начальник ТОВ "Н.-Сіверська ЖЕК": "Хочеться побажати натхнення, побільше роботи, яка була б добре оплачувана, а найбільше - здоров'я."

f t g m

счетчики