Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

14-го серпня Президент України підписав розпорядження про призначення Олени Мовчан головою Новгород-Сіверської районної державної адміністрації

Автор Г.Башта

19 серпня в залі засідань Н.-Сіверської РДА з приводу призначення голови РДА Олени Мовчан зібралися керівники установ, сільські голови, представники органів влади та інші. Представляв очільника РДА перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич. Він зазначив, що серед багатьох покладених завдань, основне, що повинне бути - це відкритість влади.

 

 

Леонід Сахневич - перший заступник голови облдержадміністрації: "Я завжди говорив - людина-будівельник ніколи не зможе зруйнувати. Я надіюся на те, що професія, яка має свою мету - будувати, вона буде продовжена. Я бачу потенціал, я бачу бажання людини творити, робити, допомагати людям. Вона вболіває душею за ваших людей, це вже мені імпонує, мені дуже приємно".

Теплими словами побажань та букетами квітів Олену Володимирівну привітали також і інші представники влади.

Олег Бондаренко - голова районної ради: "Велика довіра президента,  велика довіра голови облдержадміністрації, тож Вам неодмінно треба виправдати цю довіру і пам'ятати, що за вами, за нами, за всіма тут присутніми, стоять люди, на благо яких ми працюємо в нашому районі".

«Не зупинятися на досягнутому» - з таким девізом пообіцяла йти тільки вперед новопризначена голова РДА.

Олена Мовчан - голова Н.-Сіверської райдержадміністрації: "Я вже відпрацювала цей рік і відчуваю, звідки в нас ресурси є, на що можна розраховувати, на яких людей можна покластися. Наші люди чудові і вони мені не дадуть впасти, вони мене підтримають, і ми пройдемо всі ті перешкоди, ми пройдемо всі ті труднощі, а все, від чого ми не впадем, воно нас зробить кращим. Я по цій фразі Ніцше і буду жити і буду налаштовувати свій колектив, команду".

f t g