Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Половина жителів Вороб'ївки не працюють

Автор Ю.Ворушило

Вороб'ївка

На сьогоднішній день безробіття - це центральна соціальна проблема суспільства, яка найбільш яскраво виражена в маленьких містечках та селах.   В Вороб'ївці лише половина працездатного населення має змогу працювати.

Як і в значній частині сіл  Н.-Сіверського району, у Вороб'ївці таке явище, як безробіття - не рідкість. На сьогоднішній день серед працездатних селян лише половина - працюючі.

Михайло Бездітко - голова Вороб'ївської сільської ради: "Люди працюють на Чайкинському заводі (до 30 осіб), в агролісгоспі, Узруївському та Володимирівському лісництвах, шкільній котельні, на прикордонній заставі, у відділенні зв'язку, магазині, будинку культури, ФАПі."

Ті ж, хто офіціно не працевлаштовані, їздять на заробітки до Києва, Російської Федерації та займаються власним господарством. "Хоча останнє, - говорить Михайло Михайлович, - справа не надто прибуткова.

Михайло Бездітко - голова Вороб'ївської сільської ради: "Молоко зараз по дві гривні, це низька ціна, адже худобі потрібно виростити буряк, купити борошно, заготовити сіно.

"Відсутність роботи є основною причиною того, що молодь не бажає залишатися в селі", - зазначає Михайло Бездітко. Якби робочі місця були, то більша б частина людей залишалася. Та вже цієї весни вороб'ївці сподіваються на появу нових робочих місць.

Михайло Бездітко - голова Вороб'ївської сільської ради: "До нас приїздили з "Агро - Вороб'ївки", в оренду взяли земельні паї колишнього товариства. Сказали, що цією весною приїдуть, доставлять техніку, будуть засівати поля. Це значний плюс, адже 10-15 осіб місцевого населення буде працевлаштовано.

f t g m

счетчики