Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В районній бібліотеці пройшов конкурс "Найкращий читач 2011 року"

Автор Ю.Ворушило

Читач рокуВже протягом 5 років Н.-Сіверською районною бібліотекою проводиться конкурс "Найкращий читач 2011 року", в якому школярі демонструють знання прочитаної додаткової літератури. Цьогоріч в районному етапі конкурсу взяли участь 17 дітей 6-7 класів зі шкіл Блистови, Чайкина, Буди-Вороб'ївської, Грем'яча, Печенюгів та Н.-Сіверського. Кожен з учасників мав представити свій щоденник, в який записана кількість прочитаних книжок, та враження від них. Потім кожен з них мав розповісти про свою улюблену книжку, та що корисного з них він взяв для себе. На учасників конкурсу чекали і тестові завдання, школярі мали правильно відповісти на ряд питань. Попри хвилювання конкурсанти змогли гарно показати свої знання. Тож колективному журі було вкрай складно обрати переможців районного етапу конкурсу.

 

Галина Чуйковська - член журі районного етапу конкурсу "Найкращий читач 2011 року": "Цей конкурс проходить не перший рік і оцінювати завжди важко, бо дітей для такого конкурсу ми збираємо багато, не знаємо всіх дітей, ми тільки можемо побачити, як вони читають, з їх щоденників та відповідей. Нажаль, діти хвилюються, так як для них незнайома публіка, телекамера, журі, тому відповіді не завжди бувають такі, як вони б відповіли у своїй школі чи бібліотеці. Діти відповідали гарно, тому судити було важко."

От і хвилююча мить - нагородження переможців. Кращими читачами районного етапу конкурсу стали учениця 6 класу гімназії №1, Світлана Романьок, та учениця 7 класу гімназії №1, Інна Калитко.

Світлана Романьок - переможниця районного етапу конкурсу "Найкращий читач 2011 року": "Чи вперше ти брала участь у такому конкурсі? -Так, я вперше брала участь у подібному конкурсі. - Чи важко тобі було готуватися?  - Не дуже, я прагнула перемогти й перемогла. Я намагалася якнайкраще підготуватися і в мене це вийшло."

Інна Калитко - переможниця районного етапу конкурсу "Найкращий читач 2011 року": "Я вже вдруге беру участь в цьому конкурсі. І мені не було дуже складно. Найскладніше було підготувати розповідь та зробити щоденник."

Друге місце поділили між собою учень Блистівської школи Дмитро Довбня та учениця Будо-Вороб'ївської школи Катерина Цвіль. Трете місце зайняли учениця міської ЗОШ І-ІІІ ступеня Надійка Щербакова та учень Чайкинської школи Олег Шац. Всі переможці отримали дипломи та книжки. По завершенню конкурсу на дітлахів чекав солодкий стіл. Світлана Романьок та Інна Калитко візьмуть участь в обласному етапі в кінці березня. Тому побажаємо дівчаткам успіху.

f t g m

счетчики