Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

День землевпорядника

Автор Н.Даценко

День землевпорядникаКолектив скорочується, а роботи додається. За минулий рік місцеві землевпорядники, окрім звичних обов’язків, виконували і цілий ряд нових, це: реєстрація держактів на земельні ділянки, проведення аукціонів з продажу права оренди та ряд інших. Кожну  другу суботу  березня спеціалісти з земельних питань відзначають професійне свято - День землевпорядника.

 

Функції землевпорядника щороку розширюються. Лише за останні 8 років, як вступив в дію Земельний Кодекс, з’явився не один десяток нормативно-правових документів, якими керуються в роботі спеціалісти. Завдань чимало: видача актів на право приватної власності на землю, ведення державного реєстру земель, підготовка планових картографічних матеріалів, електронних реєстрів та багато іншого. Торік вперше в районі  підготували і провели аукціон з продажу права оренди. Перелік обов’язків стає більшим, а от колектив навпаки.

 

Анна Ковальчук - начальник відділу Держкомзему у Н.-Сіверському районі: "Наш штат скорочується. В лютому місяці було скорочено 2 працівники, зараз не знаємо скільки ще буде скорочено. А навантаження на наш відділ стає все більшим і більшим, бо зараз ми займаємося реєстрацією державних актів. "

"А тому, - каже спеціаліст відділу Держкомзему  Інна Кудлай, - треба дуже добре знати земельне законодавство. Бо звертаються люди з різними запитаннями."

Інна Кудлай - спеціаліст відділу Держкомзему у Н.-Сіверському районі: "Є такі, що перший раз звертаються, тому треба консультувати. Є й такі, що орієнтуються добре. Підходять, задають конкретні проблемні запитання, які потребують детального вивчення. У зв'язку з ліквідацією центру земельного кадастру реєстрація держактів на земельні ділянки тепер - наша робота. Роботи дуже багато. Але будемо  і надалі допомагати людям."

А щоб допомагати, треба мати наснагу до роботи, якої і побажала у переддень свята своєму колективу Анна Ковальчук. А ще енергії для праці на землевпорядній ниві.

f t g m

счетчики