Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

На Новгород-Сіверщину на ротацію прибув учасник АТО Денис Максимчук

Автор Я.Мезько

26 березня - День Національної Гвардії України. Це нове військове формування з правоохоронними функціями було створено у березні 2014 року Верховною Радою. Денис Максимчук служить у Львівському батальйоні Нацгвардії уже 7 місяців, зараз по ротації прибув на рідну Сіверщину.

 

18 березня 2015 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ про встановлення дня Національної Гвардії України, який відзначатиметься щороку 26 березня.

 

Вже майже рік гвардійці беруть активну участь в АТО на сході країни, боронять незалежність України і забезпечують державну безпеку. В лавах Національної Гвардії в 8 львівському батальйоні уже 7 місяців служить наш земляк Денис Максимчук, який нещодавно по ротації прибув до рідного міста. Чоловік каже, що якщо б не отримав повістку щодо мобілізації, то пішов би захищати рідну Батьківщину добровільно. По службі Денису доводилось побувати і в гарячих точках під Вуглегірськом і Дебальцевому.

Денис Максимчук - учасник АТО: "9 жовтня в Вуглегірську повинен був бути повномасштабний наступ - ніч була така страшна, але нічого не було. І було як у фільмі, коли виходили з Дебальцево: 12 годин ми виходили, кілометрів 20. Страху не було".

Потрапляючи у саме ядро бойових подій, емоційна напруга зростає і тримається біля 5 днів, а потім як на роботу, каже Денис. Підтримку місцевих жителів солдати відчували. Найдужче болить від того, що багато кого з мирних людей було вбито ворожими бойовиками.

Денис Максимчук - учасник АТО: "Місцеві допомагали, але не всі. Дуже багато місцевих загинуло. Я знаю, бо коли ми звідти виїхали, багато місцевих було вбито, тих, що допомагали нам".

«Коли потрапляєш у саме пекло бойових дій, перше, що відчуваєш - це страх, а вже потім розумієш, де ти і з якою метою»,- каже Денис. Але ж є Батьківщина і любов до неї є, як і у кожного українця своя.

Денис Максимчук - учасник АТО: "Любов до Батьківщини була. Я не від кого не ховався. Ось тут стою, Слава Богу приїхав. Хотілося, щоб побільше патріотизму. Любов до Батьківщини у кожного своя, хтось сидить вдома і відчуває любов до Батьківщини, а хтось їде і там відчуває любов до Батьківщини - це різний прояв".

f t g