Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Срібним призером Всеукраїнського турніру з боксу серед юніорів став н-сіверський спортсмен Владислав В’язовик

Автор О.Лельотко

Н-сіверський спортсмен Владислав В'язовик став срібним призером Всеукраїнського турніру з боксу серед юніорів. Ці змагання були відбірковими до чемпіонату Європи, що пройде в травні у Львові.

 

З 12 по 15 березня в м. Рівне уже 9 рік поспіль проходив Всеукраїнський турнір з боксу серед юніорів, присвячений пам'яті заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Олександра Івановича Соколовського. Ці змагання були дуже відповідальними для юних спортсменів, адже вирішувалась доля тих, хто представлятиме збірну нашої держави на Чемпіонаті Європи, що проходитиме в цьому році в Україні в м. Львів. У турнірі сильніших боксерів України Чернігівщину представляли два спортсмени, один з них - наш земляк Владислав В'язовик.

 

Віктор Балабко - тренер з боксу: "Владислав, так само, як і на чемпіонаті України, на турнірі сильніших боксерів України, боксував у своїй звичайній, у цьому році, ваговій категорії: до 63 кг. Його розводили до фіналу з Лапіним Артемом з Донецька - вони боксували у фіналі на Чемпіонаті України. Обидва дійшли до фіналу, Артем став першим, Владислав - другим".

До вирішального двобою Н.-Сіверський спортсмен двічі виходив на Рівненський ринг: у чвертьфіналі він зустрічався з боксером з Київської області, півфінальний та фінальний поєдинки провів з суперниками з Донеччини.

Владислав В'язовик - боксер: "Перший бій я боксував з суперником з Київської області. Бій був не важкий - виграв 3:0. Другий бій був з суперником з Донецької області: бій був 3 раунди, було важко, але виграв, також 3:0. Третій бій був з суперником з Донецька, котрий боксував на Чемпіонаті України. Бій був рівний, трохи програв. Бій був важкий, тому що суперник старший, не вистачило мені трохи".

Отже, н.-сіверський боксер став срібним призером Чемпіонату України з боксу у своїй вазі і готується зараз до чергових Всеукраїнських змагань.

Віктор Балабко - тренер з боксу: "Хотілося б стати першими, але ми залишились на тій позиції, в принципі, на якій і були, не втратили, і зберігаємо шанси все-таки взяти участь у Чемпіонаті Європи, який буде в травні. Або, якщо вийде так, що буде боксувати на Чемпіонаті Європи Лапін Артем - будемо сподіватися, що ми візьмемо участь у Чемпіонаті Світу, який відбудеться у серпні місяці в Санкт-Петербурзі".

f t g